Navigacija
Jūsų krepšelis

Spausdintuvas rašalinis Epson Pro WF-C579RDWF, A4, Color, MFP, Wifi, Duplex,Fax (Naudotas)

Spausdintuvas rašalinis Epson Pro WF-C579RDWF, A4, Color, MFP, Wifi, Duplex,Fax (Naudotas)
Spausdintuvas rašalinis Epson Pro WF-C579RDWF, A4, Color, MFP, Wifi, Duplex,Fax (Naudotas)

Kopijų skaicius: iki 500 kopijų

 

„WorkForce Pro WF-C579RDWF“

 

Padidinkite savo verslo produktyvumą su mažesne intervencija, greitu pirmo puslapio išleidimo laiku ir saugiomis spausdinimo taisyklėmis bei darbo eigos procesais, tuo pačiu sumažindami spausdinimo išlaidas ir poveikį aplinkai. Didelis rašalo išeiga-iki 50 000 juodos ir 20 000 spalvotų puslapių, greitas dvipusis nuskaitymo greitis ir įvairūs darbo eigos sprendimai įmonėms-tai galios biurams.

 

 

Mažos eksploatavimo išlaidos

Didelis rašalo išeiga sumažina poreikį dažnai užsisakyti ir keisti eksploatacines medžiagas, taip pat padeda numatyti spausdinimo išlaidas ir konkurencingą bendrą nuosavybės kainą (TCO). Be to, rašalinių spausdintuvų technologija su mažiau atsarginių dalių sumažina paslėptas aptarnavimo ir intervencijos išlaidas.

 

 

Didelis produktyvumas

Greitas pirmojo puslapio spausdinimo laikas (FPOT) - 4,8 sek. Juodos spalvos ir 5,3 sek. Spalvotas nuo parengties režimo, spausdinimo greitis iki 24 p./min. Spalvotas ir nespalvotas (ISO greitis) ir greitas dvipusis nuskaitymo greitis - 60 kopijų per minutę. aukštas. Patobulintas 240 000 puslapių patvarumas padeda ilgiau spausdinti daugiau. Maksimali 1330 lapų popieriaus talpa reiškia mažiau laiko, kurį reikia papildyti.

 

 

Mažas poveikis aplinkai

Mūsų rašalinių spausdintuvų technologijai reikalingas šilumos trūkumas ne tik pagreitina spausdinimą, bet ir padeda sumažinti spausdinimo poveikį aplinkai, nes siūlo mažos galios sprendimą ir mažiau atsargų. Didelis rašalo išeiga reiškia mažiau atliekų iš atsargų ir galite būti tikri, kad trūksta dažų dulkių ir ozono dujų.

 

 

Sukurtas verslui

Tai suderinama su daugybe sprendimų. Padidinkite našumą ir stebėkite spausdinimo naudojimą naudodami serverio „Epson Print Admin“; valdyti, analizuoti ir valdyti spausdintuvų parką naudojant „Epson Device Admin“; arba valdyti pažangias tiesioginio nuskaitymo funkcijas naudojant „Document Capture Pro“. Pasinaudokite mūsų partnerių sprendimais, tokiais kaip „Nuance“, „PaperCut“ ir „Y Soft“, kurie gali būti pritaikyti prie konkrečių verslo poreikių.

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti
765,33€
Be PVM: 632,50€
  • Sandelyje: Turime
  • Modelis: Epson
  • Svoris: 26.30
  • Prekės kodas: 65663
Prekė peržiūrėta 25
Saugus atsiskaitymas
Prekių grąžinimas
Prekių pristatymas

Sunku apsispresti
ką geriau pirkti?

Mes jums galime padėti. Susisiekite su mumis mūsų profesionalūs darbuotojai padės jums išsirinkti tinkamas prekes.

Nerandate tinkamos spausdintuvo kasetės?

Parašykite mums ir mūsų specialistai artimiasių metu su jumis susisieks ir padės išsirinkti reikiamas kasetes jūsų spausdintuvui.

Privatumo politika
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Privatumo politika